Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piłki

( ilość produktów: 15 )

Piłki nożne Adidas oraz Nike

Football jest jednym z najpopularniejszych na świecie sportów zespołowych. Oczywiście najważniejszym elementem tego sportu jest piłka niezbędna zarówno do gry, jak i treningu. Oferujemy produkty piłki Adidas i piłki Nike, które gwarantują, że zakupiona piłka posiada najlepsze parametry. Można u nas wybierać spośród wielu znanych modeli, które sprawdzą się w każdych warunkach. Oferujemy piłki doskonałe zarówno do gry na murawie, jak i sztucznej powierzchni. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii takiej jak TSBE, czy użyciu butylowego pęcherza mamy gwarancję precyzyjnego prowadzenia piłki, co zdecydowanie wpływa na jakość naszej gry. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu internetowego xdsport.

 

Piłka nożna to jeden ze sportów zespołowych, który cieszy się niezwykłą popularnością na wszystkich kontynentach. Podstawę gry i treningu stanowi odpowiednia piłka, wyróżniająca się specjalnymi parametrami. W naszym internetowym sklepie znajdziecie Państwo piłki zarówno dla amatorów, jak i dla sportowców. Proponujemy bardzo wytrzymałe piłki nożne renomowanych firm Adidas oraz Nike.

 

Czym należy kierować się przy wyborze piłki nożnej?

 

Piłki Adidas oraz piłki Nike posiadają doskonałe do gry parametry techniczne, oraz kolorowy, wyrazisty design, który zwraca uwagę, nawet z dużej odległości. Piłki wykonane są z zaawansowanych technologicznie materiałów, przy użyciu specjalistycznych technologii. Umożliwia to utrzymanie pełnej kontroli nad piłką, dzięki czemu gra jest o wiele bardziej aktywna. Wygrana w meczu to nie tylko wybitne umiejętności piłkarzy, profesjonalny sprzęt, ale również prawa fizyki. Nasza oferta obejmuje piłki  przeznaczone do różnych nawierzchni. Proponujemy zarówno modele cięższe odpowiednie do twardszych nawierzchni dla początkujących, jak i lekkie, do bardziej ofensywnej gry. 

 

Warto zwrócić uwagę na kilka parametrów, dzięki którym lepiej będziemy mogli kontrolować piłkę i tym samym przebieg meczu. Podczas meczu liczy się każdy detal. Dlatego producenci piłek prześcigają się w pomysłach, jak poprawić ich konstrukcję, aby były bardziej skuteczne i precyzyjne w prowadzeniu. Markowe piłki do gry najczęściej wykonane są z wodoodpornych, syntetycznych materiałów. Niektóre modele  wykonane są metodą zgrzewania termicznego. Posiadają one bezszwową i tym samym niepochłaniającą wody powierzchnię, dlatego można lepiej je kontrolować podczas gry. Natomiast dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii takiej jak TSBE, mamy gwarancję precyzyjnego prowadzenia piłki. Ma to zdecydowany wpływ na przebieg gry. Z kolei zastosowanie butylowego pęcherza zapobiega uchodzeniu powietrza z piłki.

 

Nasza propozycja

 

Na szczególną uwagę zasługuje piłka Adidas Uniforia. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Ten model jest przeznaczony do gry  na naturalnej murawie. Piłka posiada odporną na ścieranie powłokę oraz wewnętrzny pęcherz butylowy.  Szczelny zawór zapobiega utracie powietrza. Kolejną naszą propozycją jest piłka Nike Strike Wings,  przeznaczona do gry na trawie. Model wykonano z wytrzymałego materiału o specyficznej strukturze, która pomaga łatwiej kontrolować piłkę podczas meczu. Łaty są szyte maszynowo, co zapewnia  dobre łączenia paneli piłki.  Piłka Nike Strike Wings  posiada  także poprawiającą przyczepność powłokę z mikrotekstury. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu internetowego xdsport.pl

pixel