Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Trzy idealne akcesoria, które przydadzą się po powrocie do szkoły

2019-09-09
Trzy idealne akcesoria, które przydadzą się po powrocie do szkoły

Wakacje, choć piękne, szybko się kończą. Wraz z tym, czas myśleć o wrześniu i powrocie do szkoły. Oprócz najpotrzebniejszych przyborów szkolnych, takich jak książki i zeszyty, są akcesoria szkolne, które zdecydowanie przydadzą się zarówno na co dzień, jak i podczas wyjazdów czy wycieczek.

Powrót do szkoły łączy się nie tylko utęsknieniem za wakacjami, ale także pozytywnymi emocjami związanymi z… zakupami! Tak jest! Nic tak nie umila codziennych wędrówek do szkoły, jak nowe rzeczy. Każdy z nas doskonale to zna ;) Co powinno znaleźć się na zakupowej liście przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego?

Plecak to ważna sprawa!

Zacznijmy od najważniejszego, czyli od plecaka. Plecak to produkt, do którego nikogo nie trzeba namawiać. To w nim mieszczą się najważniejsze przybory szkolne, książki, zeszyty, jedzenie… Trochę tego jest, dlatego plecak musi być przede wszystkim wykonany z wysokiej jakości materiału, który wytrzyma ten ciężar. Ponadto, bardzo ważnym jest, aby plecak wspierał plecy juniora, a nie je nadwyrężał. Warto dobrać plecak z lekko usztywnianymi „plecami”, dzięki czemu postawa młodego ucznia będzie poprawna, a plecy choć odrobinę odciążone. Doskonałym przykładem jest tutaj plecak Nike, który ma usztywnione plecy.

Plecak moro

Mnóstwo dodatkowych kieszeni, kieszonek i przegródek pozwoli na uporządkowanie i osobne przechowywanie, np. lunchu czy przekąsek. No i końcu – wzór! Każdy ma inny gust i upodobanie, ale obecnie producenci plecaków dostarczają całą gamę kolorystyczną, dzięki czemu bez wątpienia nawet najwięksi plecakowi malkontenci znajdą coś dla siebie. Fani wzorów i kolorów mogą wybrać model Nike z kolei ci, którzy preferują klasykę, z pewnością skuszą się na plecak tej samej firmy, ale już o zupełnie innym wyglądzie.

Plecak Nike

Do czego spakować buty?

Jeśli szkoła, to i buty na zmianę. A jeśli buty na zmianę, to… worek ochronny! Jeden z najprostszych, a jednocześnie najpotrzebniejszych produktów szkolnych. Worek na buty wykonany z dobrego jakościowo materiału, a dodatkowo wpisujący się w aktualne trendy, to produkt, na którego nie trzeba długo namawiać. Dodatkowo, atrakcyjna cena, może być decydującym argumentem. Podobnie, jak w przypadku plecaka, każdy ma tyle możliwości kolorystycznych od producentów, że z pewnością znajdzie coś dla siebie. Wolisz ciemne kolory? Nie ma sprawy, Nike o Ciebie zadbał. A może jesteś fanem energetycznych odcieni niebieskiego? Tym razem zdecyduj się na inną propozycję  worka od Nike.

Worek Nike

Coś na szpargały

Ostatnia, ale nie najmniej ważna na liście zakupowej do szkoły powinna znaleźć się saszetka. Saszetka to doskonała alternatywa dla małego plecaka czy torebki. Można do niej schować najpotrzebniejsze rzeczy podczas krótszych czy dłuższych wycieczek szkolnych i nie tylko. Saszetka jest miejscem, które można mieć cały czas pod przysłowiową „ręką”, dzięki czemu najważniejsze rzeczy, takie jak dokumenty czy pieniądze, są bezpieczne. Saszetki mają również wewnętrzne kieszenie, dzięki czemu uporządkowanie rzeczy w środku jest bardzo łatwe. I podobnie, jak w przypadku poprzednich produktów, opcji kolorystycznych jest tak dużo, że każdy (i każda!) znajdzie coś dla siebie. Pudrowy róż saszetki ? A może saszetka w chłopięce moro? Nike pomyślał o wszystkich!


Saszetka Nike

pixel