Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Powrót do szkoły, czyli czego naprawdę potrzebuje Twoje dziecko?

2020-08-20
Powrót do szkoły, czyli  czego naprawdę potrzebuje Twoje dziecko?Razem z powrotem do szkoły, jak bumerang wraca odwieczne, coroczne pytanie – co kupić? Czego dziecko potrzebuje najbardziej w tym roku?
Przygotowaliśmy dla Was krótkie zestawienie, co na pewno przyda się Waszym pociechom.
Rok szkolny 2019/2020 na pewno przeszedł do historii pod wieloma względami. Pandemia koronawirusa wymusiła na całym społeczeństwie zmianę nawyków, zwłaszcza w systemie szkolnictwa. Jednak wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, dzieci mają wrócić do szkół oraz klasycznego systemu nauki, w szkole, z innymi dziećmi i nauczycielami „na żywo”, a nie na ekranie komputera. Przygotujmy się zatem wszyscy do tej chwili.

ODPOWIEDNI PLECAK DO SZKOŁYDobry, porządny plecak to podstawa. Design produktu jest niezwykle ważny (zwłaszcza dla latorośli), ale najważniejsza jest konstrukcja, która nie tylko sprawi, że plecak będzie wygodny, ale także bezpieczny. Utrzymanie odpowiedniej postawy, wysoka jakość szycia oraz pewność, że nie dochodzi do odkształceń, powinna przekonać każdego rodzica do zakupu. Polecamy szczególnie plecaki tego typu:

plecak nike

,które spełniają wszystkie wymagania nawet tych największych malkontentów w tej dziedzinie. 

STRÓJ SPORTOWY DO SZKOŁYLekcje Wychowania Fizycznego są w każdym planie zajęć i to nawet kilka razy w tygodniu, dlatego nie można zapomnieć o odpowiednim przygotowaniu do nich. Oczywiście mowa tutaj o wygodny stroju sportowym, który nie tylko będzie świetnie leżał na sylwetce, ale także nie będzie ograniczał ruchu. Wygoda to podstawa! Kolejny ważny aspekt, to przepuszczalność powietrza – każda szkoła jest inna, nie wszystkie zapewniają prysznice, dlatego tak ważne jest, aby strój sportowy nie blokował cyrkulacji powietrza, a ją wspierał. Polecamy szczególnie serie sportowe dla juniorów dostępne tutaj oraz tutaj

WOREK NA BUTYTo niewielka rzecz, a tak cieszy! Nowy worek na buty to także podstawa szkolnej wyprawki. Najlepiej wybrać wytrzymały, z wysokiej jakości materiału i z trwałym szyciem. Do tego oczywiście z wyróżniającym się kolorem! Dzięki tym wszystkim cechom, mamy pewność, że worek wytrzyma turbulencje całego roku szkolnego, a nasza pociecha będzie szczęśliwa. 

worek na buty adidas
pixel