Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plecak na drogę – czyli gadżet dla każdego!

2019-06-19
Plecak na drogę – czyli gadżet dla każdego!

Plecak nie jest wyłącznie gadżetem tych, którzy na co dzień chodzą do szkoły. Plecak stał się bowiem wygodnym, ale i modnym dodatkiem do stylizacji, a także koniecznym dodatkiem na wakacjach. Jaki plecak wybrać, czym się kierować i co tak naprawdę do niego spakować?

Plecak to dodatek wszechstronny, doskonały na wiele okazji. Nie tylko dla młodszych, jako element szkolnej codzienności, ale także dla dorosłych, między innymi jako fantastyczne wykończenie górskiego ekwipunku.

Idź w góry!

Wybierając się w góry, zabranie plecaka jest rzeczą oczywistą. To do niego chowamy prowiant, ale także ciepłą bluzę czy koszulkę na zmianę. To do plecaka chowamy także niezbędne rzeczy, takie jak scyzoryk, ewentualna linka, termos z herbatą. Właśnie dlatego potrzebujemy plecaka, który to wszystko pomieści, a przy okazji jego noszenie będzie wygodne – zwłaszcza w górach. Duża komora główna, dodatkowe kieszenie i mocny materiał są niezbędne. Do takich plecaków w szczególności można zaliczyć te marki Nike. Jedną z propozycji jest plecak z serii Academy Team, który z pewnością pomieści wszystkie drobiazgi, których potrzebować będziemy na szlaku górskim.

PLECAK NIKE ACADEMY TEAM BA5501 657

Na trening czas!

Jeśli plecak to… tak, trening! Każdy z nas doskonale wie, że na siłownię oprócz stroju na zmianę, potrzebujemy również butów, czegoś do picia, a często również przekąski czy posiłku potreningowego. W takich sytuacjach, pojemny plecak wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Zakładamy na plecy, obydwie ręce mamy wolne, a wszystko schowane. Tutaj, odpowiednim modelem będzie plecak Nike z serii Elemental, który posiada osobną kieszeń z przodu. To tam najlepiej chować buty lub posiłki.

https://xdsport.pl/product-pol-574-PLECAK-NIKE-SPORTSWEAR-ELEMENTAL-BA5768-021.html

Szkolnie i… studencko

Nie można zapomnieć o młodszych (i tych starszych), którzy w plecakach chodzą do szkoły czy na uczelnie. Dobrze wiemy, ile może ważyć szkolny i uniwersytecki plecak, do którego codziennie pakowane są grube podręczniki, książki i notatniki. W takiej sytuacji plecak jest nie tylko najwygodniejszą formą przechowywania materiałów, ale także najzdrowszą. Popularne torby sprawiają, że nasze plecy bardzo często są przekrzywione, a my nie mamy złej postawy ciała. Idealny plecak dla młodszych i starszych? Zdecydowanie model z serii Academy – klasyczny, pasuje do każdego stroju i świetnie się nosi.

https://xdsport.pl/product-pol-223-PLECAK-NIKE-ACADEMY-BLACK-BA5427-010.html

Plecak odpowiedni jest niemal na każdą, codzienną sytuację. Pomieści wszelkie możliwe szpargały, ale także te rzeczy, które są niezbędne do wycieczki czy treningu. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jaki model wybrać, warto kierować się tym, jakie będzie jego główne zastosowanie i co najczęściej będziecie do niego chować – czy będą to ciężkie rzeczy, czy tylko sportowe ubrania lub buty. Należy pamiętać o rozłożeniu kieszeni, ukrytych kieszonkach, zamkach i miejscach przeznaczonych np. na bidon z wodą. Odpowiednio dobrany plecak pomieści wszystkie Wasze skarby!

pixel