Darmowa dostawa od 70,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lekkie kurtki dla chłopca – rzecz, którą każdy chłopiec powinien mieć w szafie!

2019-12-02
Lekkie kurtki dla chłopca – rzecz, którą każdy chłopiec powinien mieć w szafie!

Każdy młody chłopiec (nie tylko młody!) powinien mieć w swojej szafie lekką kurtkę, którą można włożyć na wiele okazji. Jaką kurtkę wybrać i jak ją stylizować, aby zawsze było wygodnie?

Młodzi chłopcy są często bardzo wymagający, jeśli chodzi o strój. Nic dziwnego – chcą poczuć się dorośle, przynależeć do grup wśród swoich znajomych i zawsze mieć najlepsze ubrania. Jednym z wymagań młodych ludzi są ubrania markowe. W wielu sytuacjach jest to problem, ponieważ najczęściej ubrania popularnych Brandów są po prostu drogie. Są jednak sklepy, które oferują markowe ubrania w przystępnych cenach. Jednym z takich sklepów jest właśnie Xd sport, który oferuje odzież i akcesoria sportowych marek, takich jak Nike czy Adidas, ale w niskich cenach.

Kurtka dla chłopca

Kupując kurtkę dla chłopca, warto kierować się kilkoma argumentami. Przede wszystkim: funkcjonalność. Mówiąc o lekkiej kurtce dla młodego chłopca, mamy na myśli produkt, który będzie wielozadaniowy – idealny do szkoły, na wycieczkę, w drodze na trening. Brzmi jak kurtka idealna? Zgadza się! Co więcej, taka kurtka istnieje! Pochodząca z serii Core 18, projekt firmy Adidas doskonale sprawdzi się w powyższych i wielu innych sytuacjach.

Do wyboru, do koloru!

Kurtka dostępna jest w trzech kolorach: kurtka w kolorze czerwonym, dla tych, którzy lubią odważne kolory. Kurtka w kolorze granatowym , świetnie kontrastującym z wieloma kolorami oraz kurtka w kolorze czarnym czyli klasycznym.

Kurtka Adidas dla chłopca
Ochrona i wygoda najważniejsze!

Taka kurtka doskonale ochroni młodego sportowca przed wiatrem i chłodem. Doskonale sprawdzi się także podczas treningu na świeżym powietrzu, gdy pogoda nie będzie łaskawa. Lekkość tkaniny zapewnia pełną swobodę ruchów, co dla młodzików jest niezwykle ważne. Kto chciałby chodzić w kurtce, która ogranicza ruchy i po prostu jest niewygodna? Kurtka posiada także kaptur, a to niezwykle ważne w przypadku ochrony przed deszczem czy silniejszym wiatrem.
Więcej propozycji kurtek dla chłopców znajdziecie tutaj.

Co do kurtki?

Jeśli kurtka, to także czapka! Może być czapka z daszkiem, np. od marki Adidas lub  czapka zakładana, cieplejsza, która jest propozycją od marki Nike.Czapka, zwłaszcza jesienią i zimą jest jedynym słusznym rozwiązaniem na to, aby nadmiernie nie tracić ciepła z organizmu.

Czapki dla chłopców


Zestawienie kurtki i czapki może być świetnym pomysłem mikołajkowym czy świątecznym! Idealny prezent, z którego można korzystać każdego dnia!

 

pixel