Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fani piłki nożnej od najmłodszych lat – czego potrzebują?

2019-07-23
Fani piłki nożnej od najmłodszych lat – czego potrzebują?

Czego do szczęścia potrzebują młodzi adepci piłki nożnej?

Piłka nożna to jeden z ulubionych sportów Polaków. Bez względu na etap rozgrywek czy ich rodzaj, przed telewizorami czy na trybunach stadionów zasiadają zarówno ci najmłodsi jak i starsi. To również przekłada się na popularność treningów piłkarskich – młodzi fani chcą być jak ich idole, grający na najlepszych boiskach Europy czy świata.

Treningi piłkarskie juniorów są wymagające i bardzo często są pierwszym oraz najważniejszym krokiem ku karierze piłkarskiej. Nic więc dziwnego, że należy podejść do nich bardzo poważnie. Czego potrzebuje junior, który pragnie zostać piłkarzem?

Motywacja i prawda!

Przede wszystkim motywacji i prawdy. Dzieci powinny wiedzieć, że ich idole pomimo ogromnego talentu, włożyli mnóstwo pracy, aby być w miejscu, w którym są obecnie. Dlatego warto od samego początku postawić sprawę jasno i powiedzieć, że piłka nożna to ciężka praca nad sobą, swoimi umiejętnościami i emocjami. Nie zapominajmy jednak o elemencie wielkiego szczęścia, zabawy, nauki i zdobycia niepodważalnych umiejętności.

Niezwykle ważny jest również odpowiedni strój. Oprócz tego, że na pewno będzie motywował młodych adeptów sportu, to również zapewni komfort podczas treningów, nawet tych najbardziej intensywnych i wymagających.

Dres treningowy

Jak na prawdziwego sportowca przystało, nawet młodego, w stroju nie może zabraknąć dresu treningowego – potrzebnego na dojazdy na treningi, wyjazdowe mecze, a czasami i treningi na zewnątrz. Wygodny dres, nie opinający sylwetki, a zapewniający komfort użytkowania, będzie odpowiednią inwestycją również w kontekście rodzinnych czy szkolnych wycieczek. Nasza propozycja to Dres Adidas Regista 18 Junior oraz DRES NIKE JUNIOR DRY ACADEMY 
Dres Adidas, dres NIKE

Skarpety włóż!

Do dresu należy dobrać… skarpety! Wbrew pozorom, skarpety, inaczej też zwane getrami piłkarskimi są niezwykle ważnym elementem stroju. Przede wszystkim, chowa się w nie ochraniacze na piszczele, a te w akurat tej dziedzinie sportu, pełnej walki o piłkę, są nadzwyczaj ważne. Dlatego, odpowiednie skarpety powinny być kolejne na liście zakupów.

Odpowiednia piłka

Co za dużo to nie zdrowo, ale jak tu zostać piłkarzem bez odpowiedniej piłki? Nawet w domu młodego piłkarza nie może zabraknąć piłki! Warto jednak wspomnieć, że początkujący fani sportu, a jednocześnie ci młodsi, powinni mieć piłkę nieco lżejszą od tej klasycznej – dzięki temu, gra dla nich będzie bardziej komfortowa.
piłka nike

Mając taki zestaw, młodzi adepci na pewno będą chętniej trenować i kontynuować swoją przygodę z piłką nożną! Kto wie, może któryś z nich zostanie następcą największych polskich piłkarzy ;)

 

pixel