Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dres – odzież uniwersalna

2018-10-03
Dres – odzież uniwersalna

Chociaż dresy, to idealne ubranie do uprawiania sportu, to z uwagi na jego uniwersalność, oraz komfort jaki zapewnia często jest używany jako odzież codzienna. Z powodzeniem może stać się elementem casualowego stylu. Łączymy go wtedy z mniej formalnym strojem typu jeansowa koszula, a nawet sportowa marynarka. W przypadku męskich dresów użytych do powyższych celów lepiej sprawdzą się modele w jednolitym kolorze, pozbawione wzorów. Kobiece dresy mogą natomiast zawierać dodatki typu delikatny haft, cekiny itp. Na szczęście dres jako symbol subkultury „dresiarzy” odchodzi w zapomnienie. Obecnie coraz więcej projektantów wplata w swoje kreacje elementy właśnie tego sportowego stroju.

 

Oczywiście pamiętajmy, że dres to przede wszystkim odzież sportowa. W przypadku stroju codziennego dresy bawełniane wydają się świetnym rozwiązaniem, które podkreśli jeszcze wygodę użytkowania. Jednak jeżeli strój ma nam posłużyć do uprawiania sportu powinniśmy wybrać dres poliestrowy, który oprócz zapewnienia swobody ruchów nie będzie chłonął wilgoci.

Pamiętajmy, że poliester to niezwykle wytrzymały materiał, jest sprężysty, nie gniecie się, i bardzo szybko schnie, co jest jego niewątpliwym atutem.

 

Dres z pewnością sprawdzi się jako strój do uprawiania niemalże każdego sportu. Jest doskonałym ubraniem do biegania, gry na boisku, jako strój do treningu na siłowni. Polecamy markowe dresy marki Nike, oraz Adidas, obydwie firmy łączą nowoczesną technologię, z olbrzymim doświadczeniem, tworząc linię produktów mogącą zaspokoić nieomal każdy gust.

pixel